POWRÓT DO MENU

Projekty

banner roboczy4

Osoba do kontaktu:

Mgr Karolina Figurewicz (Specjalista ds. Rekrutacji i Wsparcia)

Telefon 58 722 08 10/28 e-mail: pelniatalentu@ateneum.edu.pl

 

Miejsce rekrutacji Ateneum-Szkoła Wyższa ul. 3 Maja 25A, 80-802 Gdańsk

II piętro pokój 204

Godziny rekrutacji

Wtorek        12:00 – 19:00

Środa           8:00 – 13:00

Czwartek     12:00 – 16:00

Piątek         12:00 – 16:00

"Pełnia talentu w pełni wieku – program zdobywania kompetencji dla osób od 50 plus do nieskończoności"

Realizator Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku w partnerstwie z  Instytutem Rozwoju Personalnego Ganesa.

Cel główny projektu:

Poprawa jakości życia uczestników przez uświadomienie znaczenia i ukazanie skutecznych metod zarządzania własnymi mocnymi stronami. Pozwoli to na twórczą adaptację do wyzwań wynikających z kolejnych etapów życia. W ramach projektu powstaną nowatorskie programy z zakresu: zarządzania talentami, technologii informacyjno-komunikacyjnych, komunikowania się w języku ojczystym oraz w językach obcych.

Programy będą uwzględniać uwarunkowania procesów uczenia w późnej dorosłości. Dzięki temu proces uczenia się będzie budującym doświadczeniem. Zrealizowane będą warsztaty zarządzania talentami dla 200 osób a także szkolenia językowe dla 70 osób, nowoczesne technologie dla 100 osób oraz język ojczysty dla 120 osób. W rezultacie ok. 90% uczestników podniesie swoje kompetencje w przynajmniej 1 z objętych projektem tematów.

Realizacja projektu: 11.2018-06.2020. Wartość projektu: 999 845,00 zł, w tym wkład środków europejskich: 842 669,37zł.

Co oferujemy?

  • Talentownia – warsztaty zarządzania swoimi mocnymi stronami (dwa dni po 8 godzin).
  • Nowoczesne technologie i codzienność (ok. 4 godzin w tygodniu, tematyka:  podstawy obsługi komputera i internetu, media społecznościowe i komunikacja przez internet, bank, zakupy i bezpieczeństwo w sieci, urządzenia mobilne i biurowe).
  • Porozumiewanie się w języku ojczystym (ok. 3 godzin w tygodniu: część wykładowa i warsztatowa – sztuka komunikacji).
  • Praktyczna nauka języka obcego (ok. 3 godzin w tygodniu: język angielski, hiszpański, włoski)

Kogo zapraszamy?

Osoby, które ukończyły 50 rok życia i są mieszkańcami obszarów obejmujących: M.Gdańsk, M.Sopot, M.Gdynię, powiaty kartuski, gdański, nowodworski, bez względu na status na rynku pracy.

Zakłada się objęcie wsparciem ogółem 200 osób. Czekamy na osoby  gotowe do  wyzwań edukacyjnych i rozwoju osobistego w przyjaznych warunkach Ateneum-Szkoły Wyższej w Gdańsku.

Termin rekrutacji na semestr zimowy 2019/2020

17.09.2019 – 11.10.2019     

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ REKRUTACYJNY semestr zimowy 2019/2020

OŚWIADCZENIE O REZYGNACJI Z UDZIAŁU W  PROJEKCIE

 

Planowany termin rozpoczęcia zajęć w semestrze zimowym 2019/2020 od 14.10.2019r.

 

 

Miejsce rekrutacji Ateneum-Szkoła Wyższa ul. 3 Maja 25A, 80-802 Gdańsk

II piętro pokój 204

Godziny rekrutacji

Wtorek        12:00 – 19:00

Środa           8:00 – 13:00

Czwartek     12:00 – 16:00

Piątek         12:00 – 16:00

 

 

 

Termin rekrutacji na semestr letni 2018/2019

18.02.2019 – 01.03.2019         

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ REKRUTACYJNY dla semestru letniego 2018/2019

OŚWIADCZENIE O REZYGNACJI Z UDZIAŁU W  PROJEKCIE

"Talentownia" – warsztaty zarządzania swoimi mocnymi stronami w ramach Projektu  pt. „Pełnia talentu w pełni wieku - program zdobywania kompetencji dla osób od 50 plus do nieskończoności!” realizowane przez Partnera Projektu Instytut Rozwoju Personalnego Ganesa ul. Jana Matejki 11/ 4-6, 80-232 Gdańsk

Harmonogram warsztatów jest ustalany indywidualnie i dopasowany do preferencji Uczestnika Projektu.

Najbliższe zaplanowane terminy to: 

09-10 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

11-12 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

13-14 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

18-19 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

20-21 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

23-24 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

25-26 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

27-28 marca 2019r. godz. 9.00-17.00

01-02 kwietnia 2019r. godz. 9.00-17.00

15-16 kwietnia 2019r. godz. 9.00-17.00

25-26 kwietnia 2019r. godz.9.00-17.00

27-28 kwietnia 2019r. godz. 9.00-17.00

30-31 maja 2019r. godz. 9.00-17.00

1-2 czerwca 2019r. godz. 9.00-17.00

 

UTALENTOWANI LIDERZY

28.06.2019 godz. 9:00-17:00

29.06.2019 godz. 9:00-17:00

 

Porozumiewanie się w języku ojczystym

WYKŁAD

poniedziałki, godz.11:30 - 13:05 (w minut 5 min przerwy), sala 201


18.03.2019 

25.03.2019 

01.04.2019 

06.05.2019 

03.06.2019 

 

WARSZTATY

Grupa nr 1 

poniedziałki godz. 13:15 – 15:40 (w tym 10 minut przerwy), sala 201

25.03.2019 (3x45min)

01.04.2019 (3x45min)

15.04.2019 (3x45min)

06.05.2019 (3x45min)

13.05.2019 (3x45min)

20.05.2019 (3x45min)

27.05.2019 (3x45min)

03.06.2019 (3x45min)

10.06.2019 (3x45min)

17.06.2019 (3x45min)

 

Grupa nr 2

czwartki godz. 9:00 – 11:25 (w tym 10 minut przerwy), sala 201

28.03.2019 (3x45min)

04.04.2019 (3x45min)

11.04.2019 (3x45min)

09.05.2019 (3x45min)

16.05.2019(3x45min) 

23.05.2019 (3x45min)

06.06.2019 (3x45min)

13.06.2019 (3x45min)

24.06.2019 (poniedziałek)(3x45min) godz.11.30-13:55

27.06.2019 (3x45min)

Nowoczesne technologie i codzienność

MODUŁ: Podstawy obsługi komputera i Internetu

Grupa 1

poniedziałki, godz. 8:30–11:45 (w tym 15 minut przerwy), sala 208

- 18.03.2019 (4x45 min)

- 25.03.2019 (4x45 min)

- 01.04.2019 (4x45 min)

- 08.04.2019 (4x45 min)

- 29.04.2019 (4x45 min)

- 06.05.2019 (4x45 min)

- 13.05.2019 (4x45 min)

- 20.05.2019 (4x45 min)

- 27.05.2019 (4x45 min)

- 03.06.2019 (4x45 min)

- 10.06.2019 (4x45 min)

- 24.06.2019 (4x45 min)

 

Moduł: Podstawy obsługi komputera i  Internetu

Grupa 2

poniedziałki, 13:00 – 16:15 (w tym 15 minut przerwy), sala 208

18.03.2019 (4x45 min)

25.03.2019 (4x45 min)

01.04.2019 (4x45 min)

08.04.2019 (4x45 min)

29.04.2019 (4x45 min)

06.05.2019 (4x45 min)

13.05.2019 (4x45 min)

20.05.2019 (4x45 min)

27.05.2019 (4x45 min)

03.06.2019 (4x45 min)

10.06.2019 (4x45 min)

17.06.2019 (4x45 min)

 

Moduł: Media społecznościowe i komunikacja przez Internet

Grupa 1

wtorki, godz. 9:00 – 12:15 (w tym 15 minut przerwy), sala 208
19.03.2019 (4x45 min)

26.03.2019 (4x45 min)

02.04.2019(4x45 min)

09.04.2019 (4x45 min)

16.04.2019 (4x45 min)

07.05.2019 (4x45 min)

14.05.2019 (4x45 min)

21.05.2019 (4x45 min)

28.05.2019 (4x45 min)

04.06.2019 (4x45 min)

11.06.2019 (4x45 min)

25.06.2019 (4x45 min)

 

Moduł: Media społecznościowe i komunikacja przez Internet

Grupa 2

środy, 16:00 -19:15 (w tym 15 minut przerwy), sala 208

20.03.2019 (4x45 min)

27.03.2019 (4x45 min)

03.04.2019 (4x45 min)

10.04.2019 (4x45 min)

17.04.2019 (4x45 min)

24.04.2019 (4x45 min)

08.05.2019 (4x45 min)

15.05.2019 (4x45 min)

22.05.2019 (4x45 min)

05.06.2019 (4x45 min)

12.06.2019 (4x45 min)

19.06.2019 (4x45 min)

 

 

Moduł: Bank, zakupy i bezpieczeństwo w sieci

środy, godz. 11:30 – 14:45 (w tym 15 minut przerwy), sala 208

20.03.2019 (4x45 min)

27.03.2019 (4x45 min)

03.04.2019 (4x45 min)

10.04.2019 (4x45 min)

17.04.2019 (4x45 min)

24.04.2019 (4x45 min)

08.05.2019 (4x45 min)

15.05.2019 (4x45 min)

22.05.2019 (4x45 min)

28.05.2019-wtorek g. 12:15-15:30 (4x45 min)

05.06.2019 (4x45 min)

12.06.2019 (4x45 min)

JĘZYK ANGIELSKI grupa 0

GRUPA 1

wtorki, godz.15:30 - 17:55 (w tym 10 min przerwy), sala 305

- 19.03.2019 (3x45min)

- 26.03.2019 (3x45min)

- 02.04.2019 (3x45min)

- 09.04.2019 (3x45min)

- 16.04.2019 (3x45min)

- 07.05.2019 (3x45min)

- 14.05.2019 (3x45min)

- 21.05.2019 (3x45min)

- 28.05.2019 (3x45min)

- 04.06.2019 (3x45min)

- 11.06.2019 (3x45min)

- 18.06.2019 (3x45min)

- 25.06.2019 (4x45min) do godz. 18:40

 

GRUPA 2

środy, godz. 9:00 – 11:25 (w tym 10 min przerwy), sala 305

- 20.03.2019 (3x45min)

 -27.03.2019 (3x45min)

- 03.04.2019 (3x45min)

- 10.04.2019 (3x45min)

- 17.04.2019 (3x45min)

- 24.04.2019 (3x45min)

- 08.05.2019 (3x45min)

- 15.05.2019 (3x45min)

- 22.05.2019 (3x45min)

- 27.05.2019 (3x45min) poniedziałek godz. 9:00 – 11:25

- 05.06.2019 (3x45min)

- 12.06.2019 (3x45min)

- 19.06.2019 (4x45min) do godz. 12:10

 

JĘZYK ANGIELSKI 0+

GRUPA 1  

wtorki, godz.13:00 - 15:25 (w tym 10 min przerwy), sala 07


- 19.03.2019 (3x45min)

- 26.03.2019 (3x45min)

- 02.04.2019 (3x45min)

- 09.04.2019 (3x45min)

- 16.04.2019 (3x45min)

- 07.05.2019 (3x45min)

- 14.05.2019 (3x45min)

- 21.05.2019 (3x45min)

- 28.05.2019 (3x45min)

- 04.06.2019 (3x45min)

- 11.06.2019 (3x45min)

- 18.06.2019 (3x45min)

- 25.06.2019 (4x45min) do godz. 16:10

JĘZYK ANGIELSKI A1

GRUPA 1 

środy,  9:00-11:25 (w tym 10 min przerwy), sala 303

- 20.03.2019 (3x45min)

- 27.03.2019 (3x45min)

- 03.04.2019 (3x45min)

- 10.04.2019 (3x45min)

- 17.04.2019 (3x45min)

- 24.04.2019 (3x45min)

- 08.05.2019 (3x45min)

- 15.05.2019 (3x45min)

- 22.05.2019 (3x45min)

- 24.05.2019 (3x45min)-piątek godz. 13:30-16:00

- 05.06.2019 (3x45min)

- 12.06.2019 (3x45min)

- 19.06.2019 (4x45min) do godz. 12:10

GRUPA 2

środy, godz.13:00 - 15:25 (w tym 10 min przerwy), sala 305

- 20.03.2019 (3x45min)

- 27.03.2019 (3x45min)

- 03.04.2019 (3x45min)

- 10.04.2019 (3x45min)

- 17.04.2019 (3x45min)

- 24.04.2019 (3x45min)

- 08.05.2019 (3x45min)

- 15.05.2019 (3x45min)

- 22.05.2019 (3x45min)

- 28.05.2019 (3x45min)-wtorek godz. 10:00-12:30

- 05.06.2019 (3x45min)

- 12.06.2019 (3x45min)

- 19.06.2019 (4x45min) do godz. 16:10

 

GRUPA 3

czwartki,  godz. 12:30 – 14:55 (w tym 10 min przerwy), sala 202

- 21.03.2019 (3x45min)

- 28.03.2019 (3x45min)

- 04.04.2019 (3x45min)

- 11.04.2019 (3x45min)

- 25.04.2019 (3x45min)

- 29.04.2019 (3x45min)

- 09.05.2019 (3x45min)

- 16.05.2019 (3x45min)

- 23.05.2019 (3x45min)

- 27.05.2019 (3x45min)-poniedziałek godz. 12:00-14:30

- 06.06.2019 (3x45min)

- 13.06.2019 (3x45min)

- 17.06.2019 (4x45min) do godz. 15:40

 

 

JĘZYK WŁOSKI grupa początkująca

środy, godz. 14:45 – 17:10 (w tym 10 min przerwy), sala 311                          

- 20.03.2019 (3x45min)

- 27.03.2019 (3x45min)

- 03.04.2019 (3x45min)

- 10.04.2019 (3x45min)

- 17.04.2019 (3x45min)

- 24.04.2019 (3x45min)

- 08.05.2019 (3x45min)

- 13.05.2019 (3x45min) – poniedziałek 13:45- 16:30

- 15.05.2019 (3x45min)

- 22.05.2019 (3x45min)

- 27.05.2019 (3x45min)- poniedziałek 13:45- 16:30

- 05.06.2019 (3x45min)

- 12.06.2019 (4x45min) do godz. 17:55

 

JĘZYK HISZPAŃSKI  grupa początkująca

piątki, godz. 10:00- 12:25 (w tym 10 min przerwy), sala 09

- 22.03.2019 (3x45min)

- 29.03.2019 (3x45min)

- 05.04.2019 (3x45min)

- 12.04.2019 (3x45min)

- 26.04.2019 (3x45min)

-10.05.2019 (3x45min)

-17.05.2019 (3x45min)

- 24.05.2019 (3x45min)

- 31.05.2019 (3x45min)

-  07.06.2019 (3x45min)

- 14.06.2019 (3x45min)

- 17.06.2019 (3x45min)-poniedziałek godz. 13:45-16:25

- 28.06.2019 (4x45min) do godz. 13:10

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2019

W związku z realizacją projektu „Pełnia talentu w pełni wieku - program zdobywania kompetencji dla osób od 50 plus do nieskończoności!”,  realizowanego w ramach Osi Priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,  Działania 3.1 Kompetencje w  szkolnictwie wyższym, zwanego dalej „Projektem” ( projekt  o numerze POWR.03.01.00-00-t187/18) zapraszamy do składania ofert na: Świadczenie usług cateringowych podczas szkoleń dla Uczestników i Uczestniczek Projektu w terminie od 18.03.2019 r. do 30.06.2020 r.

Termin złożenia Oferty do dnia 13.03.2019 r. do godz. 10:00 (dotyczy formy papierowej i elektronicznej) liczy się data wpływu Oferty do Zamawiającego. Formę papierową należy wysłać pocztą na adres Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku ul. 3 Maja 25A, 80-802 Gdańsk, formę elektroniczną należy przesłać na  adres e-mail: a.marcinkiewicz@ateneum.edu.pl.

Szczegóły w dokumentacji poniżej:

Zapytanie z załącznikami wersja pdf

Załączniki w wersji do edycji

 

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO

Niniejszym informujemy, iż w ramach postępowania ofertowego nr 1/2019 dotyczącego wyboru wykonawcy na Świadczenie usług cateringowych podczas szkoleń dla Uczestników i Uczestniczek Projektu w terminie od 18.03.2019 r. do 30.06.2020 r. przy realizacji projektu „Pełnia talentu w pełni wieku - program zdobywania kompetencji dla osób od 50 plus do nieskończoności!”,  realizowanego w ramach Osi Priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,  Działania 3.1 Kompetencje w  szkolnictwie wyższym, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zwanego dalej „Projektem” (projekt o numerze POWR.03.01.00-00-t187/18) wpłynęła tylko jedna oferta.

Ateneum-Szkoła Wyższa w Gdańsku ul. 3 Maja 25A, 80-802 Gdańsk działając zgodnie z zasadami ww. zapytania ofertowego, na Wykonawcę wybrała Firmę Usługi gastronomiczne Andrzej Pawelec.

1 logo FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb 1
2 logo znak barw rp poziom szara ramka rgb nr 2 kopia
3 EU EFS rgb nr 3