Warsztaty "DIAGNOZA I TERAPIA PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNA W SZKOLE"

2018-10-19

Ateneum – Szkoła Wyższa
zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w sesji warsztatowej

DIAGNOZA I TERAPIA PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNA W SZKOLE”,

która odbędzie się w sobotę 24 listopada 2018 roku w godz. 10.oo – 13.3o
w siedzibie Uczelni przy ul. 3 Maja 25A w Gdańsku.

10.oo – 11.3o

Diagnoza zaburzeń rozwojowych w szkole

Program:
- chcę mieć dziecko i co dalej
- rodzę się i chcę być mądre
- jak obserwować dziecko?

Warsztaty poprowadzi Anna Sykora-Gozdowska, absolwentka UG (Pedagogika - Nauczanie początkowe), terapeutka pedagogiczna, specjalista ds. pomocy pedagogiczno-psychologicznej dzieci i młodzieży, praktyk absolutny, nauczyciel przyrody i biologii w szkole podstawowej, wykładowca przedmiotów pedagogicznych. Wykładowca akademicki.

11.3o – 12.oo przerwa kawowa

12.oo – 13.3o

Pedagogika terapeutyczna

Program:
- dziecko z chorobą przewlekłą w klasie
- współpraca z rodzicami dziecka chorego przewlekle
- choroba dziecka jako sytuacja trudna dla rodziny

Warsztaty poprowadzi Karolina Szamlewska-Karsznia, nauczyciel, specjalista WWR, terapeuta pedagogiczny. Doświadczenie zdobywała jako animator zabaw dziecięcych, wychowawca, kierownik i organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Obecnie pracuje jako dyrektor przedszkola o profilu matematycznym. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli i studentów. Wykładowca akademicki.
.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy on-line trwają do dnia 10 listopada 2018.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres event@ateneum.edu.pl, podając tytuł(y) wybranych warsztatów oraz swoje imię i nazwisko. Każdy z biorących udział w warsztatach otrzyma zaświadczenie uczestnictwa.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.

BRAK MIEJSC. Zapisy zakończone w dniu 24.10.2018 o godz. 12.20.