Targi STUDY UK 2019

2019-11-05

Targi uczelni brytyjskich STUDY UK to okazja aby porozmawiać z reprezentantami kilkudziesięciu uniwersytetów brytyjskich. Dodatkowo, na stoisku British Council zapoznasz się z naszą ofertą kursów językowych oraz poznasz szczegóły testu IELTS, który obowiązuje przy staraniu się o miejsce na studia w Wielkiej Brytanii.

ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE: pl.registration.study-uk.britishcouncil.org/study-uk-fair-gdansk-2019

Do udziału w targach serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice szkół średnich, studentki i studentów rozważających kontynuację edukacji za granicą, kadrę szkół średnich oraz rodziców uczniów i uczennic szkół średnich.

W ramach targów Study UK zapraszamy również na ciekawe seminaria.

Kiedy? Środa, 20 listopada, 10:30 - 16:30
Gdzie? Centrum Biznesu Zieleniak, Wały Piastowskie 1, Gdańsk

WSTĘP BEZPŁATNY.
______________________________________________________

The representatives of UK universities will answer all your questions about studying in the United Kingdom. Additionally, at the British Council stand you will learn about our latest offer of language courses and the details of the IELTS test required by most British universities.

We kindly invite high school and university students who consider continuing education abroad as well as teaching staff and parents of high school's students to participate in the event.

When? Wednesday, 20 November, 10:30 - 16:30
Where? Centrum Biznesu Zieleniak, Wały Piastowskie 1, Gdańsk

ADMISSION IS FREE.

ONLINE REGISTRATION IS AVAILABLE: https://pl.registration.study-uk.britishcouncil.org/study-uk-fair-gdansk-2019