Aktualności

Oferta pracy/ Ateneum-Szkoła Wyższa

2021-12-07
Referent w Sekcji Studiów Podyplomowych i Kursów
Miejsce pracy: Ateneum-Szkoła Wyższa

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Word i Excel; , obsługa urządzeń biurowych.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu; zaangażowanie i dokładność;
Obowiązki:
  • obsługa administracyjna biura;
  • aktualizacja informacji zawartych na stronach internetowych Uczelni (nadzór, administrowanie i koordynowanie strony internetowej).
  • obsługa kadry dydaktycznej w sprawach bieżących;
  • obsługa administracyjna słuchaczy studiów podyplomowych, uczestników kursów;
  • koordynacja prac związanych z organizacją toku studiów w zakresie procesu kształcenia;
  • udział w opracowaniu projektów aktów prawnych i dokumentów w zakresie toku studiów;
  • archiwizacja dokumentów;
  • prowadzenie sprawozdawczości z działalności dydaktycznej.
Oferujemy:
  • stabilną pracę-umowa o pracę w pełnym wymiarze;
  • możliwość podniesienia kompetencji językowych w Ateneum-Szkoła Języków BRITISH COUNCIL EXAMINATION CENTRE
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Informujemy, że nawiążemy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy zostali wyłonieni do dalszego procedowania w procesie wstępnej rekrutacji.
W dokumentach prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji”, w tym również prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz.883 z późn.zm.).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@ateneum.edu.pl

Archiwum Aktualności