Konferencja "Szczęśliwy rodzic, nauczyciel, uczeń – czyli moc relacji w edukacji"

2022-09-14

Szanowni Państwo,

pragniemy podziękować wszystkim za obecność w dniach 10 - 11 września 2022 roku na konferencji „Szczęśliwy rodzic, nauczyciel, uczeń – czyli moc relacji w edukacji” zorganizowanej przez Fundację na Rzecz Dziecka i Rodziny FASCYNACJE w Ateneum-Akademii Nauk Stosowanych.

Specjalne podziękowania wysyłamy do Gości Specjalnych: prof. dr hab. Romanowi Leppert i prof. dr hab. Mirosławie Dziemianowicz.

Dziękujemy Prelegentom: dr hab. Agnieszce Nowak-Łojewskiej, prof. UG i dr Marcinowi Szulc, prof. UG, mgr Małgorzacie Taraszkiewicz i mgr Annie Blokus-Szkodzińskiej, mgr Katarzynie Stryjek, mgr Krystynie Dudzis, mgr Annie Sowińskiej, mgr Alicji Wiaduch, mgr Aleksandrze Wasilewskiej, mgr Monice Butkowskiej, mgr Jackowi Panek, mgr Łucji Budzińskiej oraz mgr Kamili Stępień-Rejszel za merytoryczne i pełne pasji wykłady i warsztaty.

Dziękujemy za Patronat Honorowy Marszałkowi Województwa Pomorskiego oraz Pani Prezydent Miasta Gdańska.

Dziękujemy również Partnerowi: Firmie Energa z Grupy ORLEN – Partnerowi Głównemu projektu „Pomoc i wsparcie dla dzieci z FASD i ich rodzin” dzięki, któremu była możliwa transmisja online konferencji.

Jesteśmy wdzięczni organizatorom Konferencji oraz Władzom Fundacji Fascynacje, ze mogliśmy być świadkiem i współuczestnikiem tego ważnego wydarzenia.

Konferencja FAS