II Forum Młodych Filologów - video

2020-11-19

W październiku odbyło się niezwykłe wydarzenie!
Po raz pierwszy online, ale już po raz drugi we współpracy z Sopockim Towarzystwem Naukowym oraz Instytutem Oceanologii PAN!
O czym mowa? O II Forum Młodych Filologów, które stowarzyszone jest z International Sopot Youth Conference "Where the World is Heading" 2020 („Dokąd zmierza świat”). Konfernecję otworzyła Dziekan Wydziału Neofilologicznego dr Katarzyna Kukowicz-Żarska oraz prof. Tymon Zieliński, Prezes Sopockiego Towarzystwa Naukowego.

Spotkanie poprowadził mgr Arkadiusz Janczyło, a swoje wystąpienia przygotowali absolwenci oraz nauczyciele akademiccy Ateneum-Szkoły Wyższej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organziajcę tego wydarzenia oraz uczestnikom!
Do zobaczenia na III Forum Młodych Filologów - zapraszamy do oglądania wystąpień naszych prelegentów.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=leLe4ZMmdoE&feature=emb_logo