Baza dydaktyczna

Liceum funkcjonuje w oparciu o profesjonalną bazę dydaktyczną Ateneum-Szkoły Wyższej w Gdańsku, Uczelni działającej z sukcesami na trójmiejskiej scenie edukacyjnej, już od przeszło dekady.

Warto wybrać:

- Nowocześnie i elegancko urządzony, historyczny budynek w centrum Gdańska, bardzo dobrze skomunikowany z resztą Trójmiasta i okolicą;

- Nowoczesne studio radiowo-telewizyjne. Audycje na żywo;

- Budynek w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda od poziomu ulicy, możliwość wypożyczenia sprzętu typu powiększalniki, dyktafony i elektroniczne notatniki);

- Dostęp do biblioteki uczelnianej pozwala naszym uczniom na sprawne wejście do świata akademickiego i daje szeroki dostęp do wartościowych publikacji.

Siedziba Główna

IMG 1025www2

Siedziba Uczelni mieści się w XIX wiecznym budynku znajdującym się w centrum Gdańska, w bliskim sąsiedztwie Dworca PKP i PKS.